news

Targi Kariera Programisty już jutro

Już jutro o 9.45 rozpoczną się w Hotelu Novotel w Warszawie targi Kariera Programisty, nad którymi objęliśmy patronat medialny. Targi skierowane są zarówno do przedsiębiorców poszukujących doświadczonych pracowników w poszczególnych branżach jak i do specjalistów poszukujących atrakcyjnych ofert pracy.

Na targach zaprezentują się wiodące przedsiębiorstwa z branży IT w Polsce, które zaprezentują nowe projekty i strategie rozwoju w nadziei, że znajdą nowych programistów, którzy pomogą je zrealizować. Organizatorzy zaprosili twórców Wiedźmina oraz programistów z iTraff, które świetnie radzi sobie na rynku aplikacji mobilnych.

Podczas targów odbędzie się także szereg wykładów. Zaplanowane prelekcje poświęcone będą między innymi najnowszym technologiom związanym bezpośrednio z obszarem programowania, najnowszym grom komputerowym, planowaniu kariery programisty, negocjacjom warunków płacowych czy prawnym aspektom tworzenia projektów IT. Nas szczególnie zainteresowały prelekcje na temat technologii rozpoznawania obrazów i projektowania interface’ów ale każdy znajdzie coś dla siebie.

Dla programistów z doświadczeniem udział w targach jest bezpłatny, wystarczy zarejestrować się na stronach organizatora. Oprócz osobistego spotkania się z przyszłym pracodawcą, organizatorzy zapewniają wszystkie materiały oraz możliwość udziału w dodatkowych, bezpłatnych, kilkudniowych szkoleniach po zakończeniu targów czy możliwość udziału w warsztatach.

Jeśli macie doświadczenie w programowaniu i będziecie jutro w Warszawie, serdecznie zapraszamy do odwiedzenia targów Kariera Programisty.

[Kariera Programisty]

podobne treści

Możliwość komentowania jest wyłączona.