news

Taras widokowy do wyglądania UFO

Judy Messoline przeprowadziła się do San Luis Valley w Kolorado, by hodować krowy. Kiedy zorientowała się, że krowy nie jedzą piasku, postanowiła się przebranżowić. Postawiła na lokalne bogactwo naturalne: UFO.

Wiedząc, że jej ranczo odwiedzają czasem miłośnicy Niezidentyfikowanych Obiektów Latających, zbudowała podwyższenie, które nazwała „Tarasem widokowym do wypatrywania kosmitów”. Nie boi się tej nazwy, pomimo, że taras ma tylko kilka metrów wysokości. Tłumaczy, że na wysokości 2300 metrów n.p.m. nie trzeba budować podwyższeń.

Otworzona w 2000 roku wieża jest dochodowa i cały czas przyciąga nowych odwiedzających. Wizyta kosztuje 2 dolary od osoby. Judy była na początku zaskoczona sukcesem interesu. Kiedyś nie wiedziała nawet, że San Luis Valley jest uznawana za jedno z najlepszych miejsc do wypatrywania UFO.
#!#photo2#!#
Na miejscu można kupić drobne pamiątki i upominki związane z UFO oraz spotkać wielu ufologów. Jak mówi Judy, ci najbardziej żarliwi odwiedzają taras po zmroku. Niektórzy z przybyszów są przekonani, że sami przybyli z innej planety.

Miejsce odwiedziło już ponad 20 jasnowidzów, którzy potwierdzają, że w pobliżu ziemi Judy pojawiły się dwa wiry energetyczne. Podobno to nic dziwnego, zważywszy, że mamy do czynienia z miejscem wypatrywania UFO.

Sama Judy, niegdyś sceptyczka wobec całego tego zamieszania, stała się żarliwą zwolenniczką teorii o wizytach kosmitów na Ziemi. UFO widziała już ponad 20 razy, oczywiście z własnego tarasu.

Przedsiębiorcza kobieta wyrobiła sobie także status notariusza, by móc udzielać na wieży ślubów. [Jalopnik, Roadside America]

podobne treści

  • nospam

    Z mojego pokoju też widać UFO – w szczególności widzą je ładne dziewczyny, których energia w specjalny sposób koreluje z miejscowym UFO. Obserwacje są znacznie lepsze po seksie który emituje pozytywną energię wzbudzającą. ZAPRASZAM – hihi