news

Tani telefon z najnowszym Androidem i Sense 3.5? Da się!

HTC Explorer ma być zamiennikiem dobrej i wysłużonej serii Wildfire. Mimo braku wielordzeniowego procesora, nie jesteśmy skazani na okrojonego, starego Androida. Na pokładzie znajdzie się Gingerbread i najnowsza wersja nakładki od HTC – Sense 3.5.

HTC Explorer zostanie zaprezentowany wkrótce w Londynie (6 października). Telefon będzie jedynym z tych niewielu egzemplarzy w stajni HTC, które będzie można kupić za w miarę niską cenę. Wszystko przez 600 MHz procesor, który ma jednak pociągnąć Androida 2.3 z nakładką Sense 3.5. Oprócz tego w środku znajdziemy 384 MB RAM-u, 3,2-calowy ekran i 5 MP aparat (+ przednia kamera).

Brak dokładnej ceny i daty wydania, ale możemy spodziewać się niedrogiego telefonu, który nie będzie korzystał z przestarzałego oprogramowania – to chyba się liczy najbardziej?. Więcej informacji pojawi się 6 października. [Ubergizmo]

podobne treści

 • arek

  słabo to widzę… 384MB ramu to śmiech na sali… i ten przestarzały kotlet ARM 600MHz.. to już w ogóle pozostawię bez komentarza… Pociągnąć to on może rozmowy telefoniczne i kontakty. Tyle.

 • miki2u

  600MHz to maja tablety z Androidem za 200-300zl z Chin. A 800 a nawet 1000 te powyzej 400zl. Zamiast takiego rownajacego w dol HTC kupilbym sobie tel z dobra bateria do dzwonienia i tablet z Chin do zabawy.

 • miki2u

  Dodaj komentarz

 • Michał Jedynak

  No nie wiem, czy każdy chciałby mieć tani i irytujący na każdym kroku gadżet z Chin…