news

Tak wygląda upuszczony iPhone

Żadnych pustych iPhone’ów, żadnych tricków, żadnej wyrafinowanej technologii. Po prostu jeden biedny iPhone i podły człowiek, który upuszcza go czterokrotnie na ziemię.

Ludzie z iFixYouri postanowili powtórzyć swój test wytrzymałości obudowy iPhone’a 4. Tym razem mieli już w pełni autentyczny, działający egzemplarz. Wnioski? Nie należy upuszczać nowego iPhone’a!  [Rosa Golijan/giz, iFixYouri]

podobne treści

 • Anonim

  Na filmie widać, ze obudowa przetrwała trzy upadki, połamała się dopiero po czwartym…

 • hs

  Rownie dobrze mogla polamac sie za pierwszym lub trzydziestym. Tu chodzi raczej o pokazanie, ze nie jest to urzadzenie niezniszczalne.
  Powninni zrobic statystyke – ile razy przecietny uzytkownik upuszcza swoj telefon.

 • Anna Piwnicka

  Sadyści

 • Rafał Tomański

  sadyści, biedny telefon

 • sage

  Amerykanie i tak kupią, upuszczą, kupią następny. I o to Jobsowi chodzi, przecież to kasa, a histeria na iFoNiK trwa :f

 • bugsbynny

  Chyba żaden inny telefon komórkowy nie przechodzi tak dokładnych testów. Ponieważ telefony iPhone są kultowe, to cały świat sprawdza na nich wszystko po kilka razy. Jak widać na załączonym filmie potrzeba 4 x upuścić iPhona 4 na beton aby uległ zniszczeniu. Ciekawe ile wytrzyma jakiś HTC?

 • Dawid Krysiak

  hs: jaki jest sens udowadniania że IP nie jest _niezniszczalny_??? Czy Apple gdziekolwiek w reklamach twierdzi że tak jest? Że można IP usmażyć, przejechać czołgiem a i tak przeżyje? że jest kuloodporny??? Nie rozumiem ludzi którzy wydają kupę kasy na sprzęt tylko po to by go zniszczyć – trzeba mieć chyba mocno pogiętą psychikę…

 • nano

  nie ma telefonów nieodpornych na upadek, są tylko źle upuszczone

 • kierowca.bcde

  Zastanawiają mnie teraz bzdury generowane przez producenta (a przynajmniej przecieki, z niby jego „ust” – a w zasadzie nawet nie „niby”, bo sam Apple chyba pokazywał video z laboratoryjnych testów tego materiału) na temat nowego iP4, zanim jeszcze się pojawił. Co istotnego miało się znaleźć w tym telefonie? Mianowicie jakieś super wytrzymałe na rozbicie szkło, które rzekomo jest używane w oknach najnowocześniejszych śmigłowców. Na video faktycznie wyglądało to genialnie i byłem zadowolony, że w końcu chociaż zwykłego upadku z wysokości metra, nie trzeba będzie się obawiać. A jak jest naprawdę – widać na tym realnym teście. Lipa, gniot i bubel. Nikt się nie spodziewał, że to szkło wytrzyma przejechanie samochodem, ale do cholery – upadek z tak małej wysokości, to chyba już powinien, skoro w promocyjnym video jakieś siłowniki wyginały go we wszystkie strony i szkło wytrzymywało. Powinni im iPhone’ami ryje poobijać za te cholerne kłamstwa!