news

Tak wygląda przyszłość z wszechobecnym Kinectem

Pracownicy Microsoftu „odpowiedzialni za wizualizacje” są przekonani, że wkrótce Kinect będzie czymś znacznie więcej niż akcesorium do konsoli do gier. Spójrzcie, jak taka przyszłość z wszechobecnym kontrolerem będzie wyglądać i spróbujcie walczyć ze skojarzeniami z „Raportem Mniejszości”.

Jeśli ta wizja się spełni, Kinect nie będzie tylko dodatkiem do Xboxa, pojawi się też w szkołach, szpitalach, placówkach naukowych i posłuży saperom! Czy tak się stanie, czy nie, trzeba przyznać, że wizja jest bardzo wysmakowana. [Xbox, Daring Fireball]

podobne treści

 • piotros18

  Jak to Microsoft – niektóre pomysły fajne (szpital, robot) a inne fatalne (granie na szkszypcach, pianinie)

 • krzicho

  Niby wszystko ładnie i pięknie, ale jedną z wad tego dinksa jest to, że nie jest przewidziany do działania z tak małych odległości jak pokazane na filmie. Albo planują nową wersję, albo wielka ściema, a nie przyszłość, bo z tego można wnosić, że nad niczym takim jeszcze nie pracują, a scenariusz napisała osoba z agencji reklamowej.

 • Levon Yemenjyan

  Tak będzie, zobaczycie. Jak w 2005-m kupiłem swoją pierwszą komórkę to wybór padł na model SE t290i ze względu na obecny nim szybki jak piorun(wówczas) modemu GPRS, i supernowoczesny gadżet którym wtedy był D-pad Dzisiaj telefon zasugerował że by w drodze powrotnej do domu wybrał inna trasę niż zwykle bo na tamtej było mniej korków. To co jest widoczne na filmiku, a przynajmniej tego cześć (nie wyobrażam sobie grania w powietrzu) czeka na nas tuż za rogiem.

 • wkevanescence

  nie, nie czeka, bo to jest totalna bzdura. Ludzie ćwiczą na instrumentach gre w zasadzie od 4 roku życia, idealnie wpajając mięśniom dane skurcze i rozkurcze, żeby dźwięk był idealny, wibracje odpowiednie, żeby to wszystko miało duszę.. tu jedyne nad czym będzie się skupiał to nad napięciem mięśni, żeby utrzymać ręce w powietrzu, bo nie będzie miał jak oprzeć ich na instrumencie

 • k

  filmik piekny ,a lag na kinect jeszcze piekniejszy :D