gry

Tak mógłby wyglądać trailer Dead Island gdyby Techland wynajął ekipę filmową

Dead Island to, obok Wiedźmina, niewątpliwie jedna z niewielu polskich gier, które podbiły świat. Co prawda wydano ją już  ponad dwa lata temu, ale gra nadal może poszczycić się gronem zagorzałych fanów. Na pewno należy do nich zespół Cinedrone Pictures, który postanowił nakręcić swoją wersję trailera Dead Island. Tym razem z udziałem prawdziwych aktorów.

Na pewno pamiętacie oryginalny trailer Dead Island. Ujęcia w zwolnionym tempie, montaż „od tyłu” oraz spokojna muzyka sprawiły, że oklepany już w sumie temat apokalipsy zombie, nabrał nowych rumieńców. Stworzony przez brytyjskie studio Axis Productions krótki film wywarł na przyszłych odbiorcach takie wrażenie, że dla wielu osób stał się ważniejszy niż sama gra.

Ponad dwa lata po premierze gry, Cinedrone Pictures zrealizowało własną wersję jej trailera. Jednak tym razem animacja zastąpiona została prawdziwymi aktorami i filmowymi efektami specjalnymi. Trzeba przyznać, że w takim wydaniu, rodzinne wakacje przerwane przez atak zombie robią jeszcze większe wrażenie.

podobne treści