designgrynews

Tak będzie wyglądać twój bohater Diablo III po udanym rajdzie na Inferno

W oczekiwanej od dawna trzeciej części kultowej serii gry Diablo, gracz będzie miał do wyboru cztery stopnie trudności: normal, nightmare, hell oraz inferno. Blizzard pokazał na targach Gamescom, jakie fanty będzie można zdobyć na tym ostatnim.

Producent gry zdążył już nas przyzwyczaić do sowitego nagradzania wszystkich tych bohaterów, którym niestraszne jest poszukiwanie przygód na trudniejszych poziomach. Oprócz większej ilości punktów doświadczenia, barbarzyńcy, bibliotekarze i paladyni (oby ich nie zabrakło w Trójce) i inne profesje będą zdobywać również odpowiednio bardziej wypasione przedmioty.

Na poziomie trudności inferno będą one piekielnie… rozbudowane. Tutaj na przykładzie Czarodzieja (grafika powyżej) i Łowcy Demonów 60 poziomu: oraz: Zbroje są niesamowicie złożone i przypominają swoim wyglądem te z anime lub innego hitu Blizzarda – gry World of Warcraft. Zmiany nie potknęły jednak tylko nich. Na kolejnych zdjęciach możecie zobaczyć częściowo już znane z wyglądu runy:

Na koniec zostawiłem najlepsze: Kliknij by powiększyć
Ciekawe, czy broń z najwyższych poziomów będzie równie przekombinowana… [Kotaku]

podobne treści

 • raider000101

  Narazie nic nowego nie zaprezentowali, grafika z przed 8 lat, identyczny gameplay jak w D2. Jedyna nowość to handel przedmiotami za prawdziwą kasę co da nam bardzo ograniczone dropy jak w każdej grze mmo z oficjalnym bądź nie handlem, nowa polityka blizzarda – mniejsze dropy= więcej obrotów na aukcjach.

 • Bartłomiej Kostrowski

  nic nowego… taaak, jest lepiej (ok,oby) ale na pewno wiecej, ciekawiej i bardziej. z jednej strony to samo co w np. starcraft 2 ale z drugiej mam pytanie- po co na sile ulepszac cos co jest uznawane za kanon i niedoscigniony wzor (tu mowa o h’n’s)? chyba lepiej to rozszerzyc, rozbudowac. fani dostana to co chca, nowi zostana wciagnieci przez starych lub pojda na nowosci (chamstwo ale tego rodzaju zagrywki w ich wypadku mi nie przeszkadzaja)
  blizzard to solidna firma i mimo pewnych wad ma jedna zalete- woli odlozyc premiere lub nie wydac wcale niz strzelic sobie w kolano i wydac gre slabsza niz bardzo dobra

 • lol

  Anime jest hitem blizzarda? Nie znam takiej gry O_o

 • iforget911

  Powinniście koniecznie przeczytać tę książkę: http://www.ksiegarniaswit.pl/91453-ksiega-jonasza-tom-i.html