newssmartfony

Tak będzie wyglądać Motorola Droid RAZR HD?

Ciekawi kolejnego dzieła Motoroli? Portal Droid-Life dotarł do zdjęć prezentujących rzekomo nadchodzący smartfon Motorola Droid RAZR HD.

Jak w wypadku każdej plotki i nieoficjalnego wycieku – i do tej najlepiej podejść z dużą ostrożnością. Uwieczniony na powyższej fotografii RAZR HD jest dość cienki, posiada wykonaną w całości z kevlaru obudowę, a na jego plecach znajduje się nieco przemieszczoną w porównaniu np. do Droida RAZR, umiejscowiona pośrodku jego „pleców” kamera (ponoć 13mpix). Całość pracuje podobno pod kontrolą Androida 4.0 Ice Cream Sandwich. I to by było w sumie na tyle, gdyby nie… inny wyciek.

Jak wynika z testów przeprowadzonych przez serwis NenaMark, Motorola Droid RAZR HD będzie dysponować wyświetlaczem o rozdzielczości 1196×720 i dwurdzeniowym, taktowanym zegarem 1,5GHz procesorem Qualcomm Snapdragon S4 (co stanowiłoby miły przeskok z 1,2GHz chipu OMAP4430 Motoroli RAZR Maxx). Póki co nie wiadomo kiedy RAZR HD pojawi się na rynku (Droid-Life sugeruje, że będzie to końcówka wakacji) ale trzeba powiedzieć, że zapowiada się na całkiem interesującą pozycję.

[Droid-Life, NenaMark]

 

podobne treści