news

Tak będą wyglądać mobilne płatności zbliżeniowe w stylu Visa

O plusach wynikających z korzystania z mobilnych płatności zbliżeniowych pisaliśmy już wiele razy. Możliwość dokonywania zakupów przy użyciu telefonu uwolni nas od portfeli i znajdujących się w nich kart kredytowych. Amerykanie będą mogli pozbyć się ich już na jesieni.

Marzeniem firmy Visa jest stworzenie jednego cyfrowego portfela w środku telefonu, który miałby dostęp do naszych kont bankowych (nie tylko w systemie Visa), a nawet serwisów płatnościowych takich jak PayPal. Będzie on obsługiwany przez aplikację payWave Visy oraz przygotowane na potrzeby technologii NFC smartfony. Z całą pewnością należeć do nich będą iPhony – ciekawostką jest umieszczenie w tym spocie reklamowym gadżetów wyprodukowanych wyłącznie przez firmę Apple.[GigaOM]

podobne treści

 • daniel.cw.gda

  „- ciekawostką jest umieszczenie w tym spocie reklamowym gadżetów wyprodukowanych wyłącznie przez firmę Apple” – fakt byl MBP , iPad, iMac ale tam nie bylo iPhona to jakis DELL albo samsung :) na pierwszy zut oka widac ze ma wiekszy ekran dodatkowo przycisk power jest po drugiej stronie :)

 • spamfilip1902

  0:47 automat nie jest od Apple
  0:47 telefon w ręku nie jest od Apple
  1:20 po prawej to nie telefon Apple
  1:27 to nie telefon Apple
  1:33 to nie telefon Apple
  1:49 her ass was not designed by Apple California

  Wszystko w temacie.