news

Tajemnicze urządzenie zdobyło ponad 200 tysięcy punktów w AnTuTu

Jak nietrudno się domyślić, zaprezentowane niedawno smartphone’y są „szybsze i bardziej wydajne” od swoich poprzedników, nie dziwi więc, że to debiutanci stanowią pierwszą piątkę najwyżej ocenianych smartphone’ów wrześniowej edycji rankingu prowadzonego przez AnTuTu. Dużym zaskoczeniem jest jednak to, że już po publikacji rankingu w benchmarku pojawiło się nowe urządzenie, które zdeklasowało rywali.

Na razie nie wiadomo o nim nic, no może poza tym, że tajemnicze urządzenie nie tylko pokonało wszystkich rywali, ale także jako pierwsze pokonało barierę 200 tysięcy punktów. Pewne jest jednak to, że urządzenie, które osiągnęło dokładnie 203 737 punktów, musi mieć bardzo wydajny procesor. I nie chodzi o obecnie dostępne procesory, ale te, które pojawią się w przyszłym roku we flagowcach największych producentów.

Pojawiają się głosy, że mógłby to być Qualcomm Snapdragon 830, Exynos 8895, który pojawi się w Samsungu Galaxy S8 lub A10X Fusion, który ma trafić do przyszłorocznych iPadów.  Na Twitterze już teraz można usłyszeć, że tajemnicze urządzenie zadebiutuje w pierwszym kwartale przyszłego roku, ale pewności nie ma.

Zdjęcie: Flickr/Veronique Debord

podobne treści