news

Tajemnicza śmierć w domowej siłowni

16-letni Justin Butler z Kalifornii poniósł śmierć we własnym domu, podczas ćwiczeń na maszynie Bowflex. W niedzielę wieczorem, kiedy jego rodzice wrócili do domu, zastali chłopaka zakleszczonego w maszynie do ćwiczeń. Od razu wezwali karetkę i zaczęli go reanimować, ale obrażenia były na tyle poważne, że w poniedziałek rano chłopak zmarł.

Justin był gwiazdą futbolu amerykańskiego w swojej szkole, Bear River High School. Od wczoraj na terenie placówki pracują psychologowie, którzy rozmawiają ze zszokowanymi przyjaciółmi ofiary.

Miejscowa policja podała informację, że na miejscu wypadku nie odnaleziono nic, co wskazywałoby na próbę samobójczą i najprawdopodobniej doszło do tragicznego wypadku. [Rosa Golijan/giz, CBS 13, Adrian Covert]

podobne treści

 • boom

  Dobra, fajnie. Na serwisie, który ma „giz” w nazwie piszecie o śmierci amerykańskiego nastolatka. Związek z technologią – maszyna do ćwiczeń… Brawo!

 • gg

  -> boom, teraz tylko czekać na dowolne kroniki kryminalne, wszak ludzie giną zazwyczaj przy użyciu czegoś – chodnik, to też wytwór technologii, tak więc skok z dachup pasuje jak ulał… :|

 • p.dampc

  16 lat, Justin Butler. wszystko się zgadza, tylko śmierci się nazwisko musiało pomylić

 • dfs

  Czemu reklamujecie osprzętowanie bowflex przecież kretyn załapie ze to reklama wirusowa…

 • qq

  Podobno chlopak zginal z powodu tzw. ‚Choking Game’ – czyli podduszania sie w celu wpadniecia w euforie.

  http://www.aolnews.com/nation/article/family-choking-game-led-to-teen-deaths-on-bowflex/19645818