newstablety

Tablet Asus PadFone będzie pierwszym „tabletem 2 w 1”?

Co powiecie na tablet, we wnętrzu którego można umieścić smartfon i tym samym rozszerzyć możliwości obu tych urządzeń?

Widoczne w galerii poniżej zdjęcia przedstawiają niepotwierdzony jeszcze przez firmę Asus tablet o nazwie PadFone z dołączonym smartfonem Motorola Atrix. Osoba, która nadesłała te zdjęcia do serwisu SlashGear nie podała specyfikacji tego nietypowego gadżetu, możemy jednak podejrzewać, że będzie on kontrolowany przez mający położyć kres fragmentaryzacji Androida system Ice Cream Sandwich.

Google oznajmiło wcześniej, że Lodowa Kanapka gotowa będzie najwcześniej w czwartym kwartale bieżącego roku, co każe sądzić, że również na PadFone’a poczekamy kilka gorących miesięcy. Istnieje jednak możliwość, że Asus nie chcąc, by wyprzedziły go inne firmy produkujące sprzęt elektroniczny, wypuści na rynek swój „tablet 2 w 1” dużo wcześniej, lecz z Pierniczkiem, który w odpowiednim momencie zostanie zaktualizowany.

Czy wy, jako potencjalni klienci, wolelibyście poczekać z zakupem aż tablet będzie w pełni gotowy, czy dużo wcześniej przekonać się o jego częściowo ograniczonych możliwościach?

Więcej szczegółów na temat PadFone’a powinniśmy poznać niebawem podczas targów Computex. [SlashGear]

Aktualizacja: Na trwającej właśnie konferencji Asus pokazał Padfone’a, a do Sieci trafił filmik reklamujący tablet:

podobne treści

  • tomasz.szkudlarek

    Jak zwykle do tyłu. Computex właśnie się rozpoczął i już od godziny trwa prezentacja ASUSA.

  • misiek998
  • rebusisto

    wyglada na to ze „tablet” bedzie tylko ekranem dla telefonu…

  • notepadfone

    Mogliby jeszcze połączyć transformera z padfonem i byłoby piękne 3. Zero kabelków do transmisji danych, trzy urządzenia.