newstablety

Tablet Archos Arnova A9G3 niebawem w produkcji?


Federalna Komisja Łączności znów atakuje. Po raz kolejny na jej stronie internetowej ukazały się dokumenty przedstawiające nowy, zupełnie nieznany dotychczas tablet. A może raczej jego szkic. Tym razem padło na oparty na Android OS 4.0, francuski Archos Arnova A9G3.

Niestety, większość informacji dotyczących Arnovy A9G3 jest na razie utajniona, z powodu klauzuli poufności zawartej w jej sprawie między FCC a Archos. Wygasa ona dopiero w maju i jeśli do tego czasu francuzi nie zechcą ujawnić żadnych oficjalnych planów dotyczących daty premiery lub specyfikacji tabletu, będziemy musieli na nie trochę poczekać.

Co zatem wiemy? Ano niewiele. Po pierwsze – Archos Arnova A9G3  najprawdopodobniej ukaże się zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i w Europie, a kosztować będzie około 150 euro (lub 200 dolarów). Ponadto, opierając się na rozmaitych spekulacjach, ma otrzymać w bazowym wyposażeniu 9,7-calowy ekran, podwójny, zamontowany na odwrocie głośnik oraz wsparcie dla modułu WiFi w standardzie b, g i n. Jego podstawowym systemem operacyjnym ma być zaś najnowszy Android 4.0, Ice Cream Sandwich. Cóż – mało tego, ale z biegiem czasu ta skromna lista będzie się pewnie uzupełniać. No, chyba że Archos wyrzuci do śmietnika plany wypuszczenia A9G3 na rynek.

Pozostało nam tylko oczekiwać kolejnych przecieków.

[endgadget]

podobne treści