film

Ta planeta należy do mnie. Zapowiedzi Jupiter: Intronizacja

Już za niecałe dwa tygodnie w polskich kinach zadebiutuje najnowsza produkcja rodzeństwa Wachowskich. Nowy film reżyserów trylogii Matrix Atlasu chmur napotkał na drodze na ekrany sporo przeciwności, jednak ostatecznie sci-fi z udziałem Mili KunisChanninga TatumaSeana Beana powstało i już na początku lutego będzie można je zobaczyć. W oczekiwaniu na premierę, studio Warner Bros. zaprezentowało dwie nowe zapowiedzi, które możecie zobaczyć poniżej:

 

Nowy film twórców kultowej trylogii opowiada historię dziewczyny, tytułowej Jupiter Jones (Kunis), względem której los przygotował sporo niespodzianek. Będąc już dorosłą kobietą, Jupiter śni o gwiazdach, ale budzi się w szarej rzeczywistości, w której czyści toalety. Dopiero kiedy Caine (Tatum), genetycznie zmodyfikowany, ekswojskowy łowca, pojawia się na Ziemi, szukając właśnie jej, Jupiter dowiaduje się, że jest predestynowana do czegoś, co może wpłynąć na równowagę we wszechświecie.

Jupiter: Intronizacja pojawi się w naszych kinach 6 lutego, a obok Mili Kunis (Czarny łabędźTed), Channinga Tatuma (Foxcatcher21 Jump Street) i Seana Beana (Władca Pierścieni, Skarb narodów), Eddie Redmayne (Les Miserables NędznicyTeoria wszystkiego), Douglas Booth (LOLRomeo and Juliet), Doona Bae (Atlas chmur, Dmuchana lala), James D’Arcy (Atlas chmurHitchcock) oraz Terry Gilliam (Żywot BrianaSzpiedzy tacy jak my).

podobne treści