news

Ta aplikacja na iPhone pomoże ci w skręceniu blanta

Steve Jobs chciałby stworzyć świat aplikacji, w którym nie ma miejsca dla golizny, jest za to dla osób lubiących zapalić (lecz nie zaciągać się!) maryśkę. Oto aplikacja, która pokaże wam, jak się „kręci lolki”, czyli przygotowuje rozweselający zestaw leczniczy.

Aplikacja „Roll your own” autorstwa Steah pokazuje, jak krok po kroku przygotować własnego skręta. Znajdujące się w niej filmiki i szczegółowe zdjęcia z pewnością nie przypadną do gustu rodzicom pociech, które za darmo ściągną tę aplikację. Gubernator stanu Kalifornia, którego twarz reklamuje „Roll your own”, również nie będzie zadowolony, jak się o tym dowie.

Jeśli chcecie poszerzyć swoją wiedzę o umiejętność robienia użytku z bibułki, tipa, tytoniu i tego, za posiadanie czego dostaję się w cywilizowanym, wydawać by się mogło, kraju wyrok sądu podobny do tego, który słyszy damski bokser – wtedy aplikacja „Roll you own” czeka na was w iTunes (dopóki cenzorzy Apple’a jej nie zdejmą). [App Store, Roll Your Own, Krapps]

podobne treści

 • a

  a w cywilizowanym kraju amsterdami ile dostaje sie wyroku za takie palenie ziola?

  i to by bylo tyle jesli chodzi o cywilizacje

 • 123

  Amsterdam nie jest krajem:/

 • czarnydom

  Nie widzę w tym nic kontrowersyjnego. Alkohol jest o wiele bardziej szkodliwy a kupa aplikacji te używkę propaguje. Od alko uzależnia się nie tylko psychicznie (jak od gibonów) ale również fizycznie. Ale wiadomo żyjemy na zadupiu pełnym stereotypów i dziadowskich poglądów nie popartych w żaden sposób naukowymi badaniami ani zdrowym rozsądkiem. Ale za dwa pokolenia będzie i u nas normalnie.

  Macie mapkę odnośnie karania na świecie:

  http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:World-cannabis-laws.png&filetimestamp=20110128054832