film

Szukałem cię wszędzie. Zwiastun Siódmego syna z Jeffem Bridgesem

Studio Legendary opublikowało nowy zwiastun Siódmego syna. Początkowo tytuł filmu, którego projekcje w Polsce rozpoczną się w styczniu, przetłumaczony został jako Stracharzjednak dystrybutorzy poszli po rozum do głowy i zmienili nazwę produkcji. Zapowiedź fantasy z udziałem Jeffa BridgesaJulianne MooreBena Barnesa do zobaczenia poniżej:

 

W czasie, gdy istnieją zaklęcia, legendy i magia, samotny, jedyny wojownik z mitycznego zakonu (zdobywca Oscara, Jeff Bridges) wyrusza na poszukiwania przepowiedzianego bohatera o niesamowitych mocach, ostatniego Siódmego Syna (Ben Barnes). Wydarty ze swojego cichego i spokojnego życia jako pomocnika na farmie, młody bohater pędzi na wyzywającą przygodę u boku swego zaprawionego w boju mentora, by zgładzić mroczną królową (Julianne Moore) i jej armię nadprzyrodzonych zabójców, których rozesłała po ich królestwie.

Obok Jeffa Bridgesa (Prawdziwe męstwoDawca pamięci), Bena Barnesa (Opowieści z NarniiDorian Gray) i Julianne Moore (CarrieMapy Gwiazd), w Siódmym synu grają także Kit Harington (Pompeje, serial Gra o Tron),Djimon Hounsou (Strażnicy GalaktykiGladiator) oraz Olivia Williams (Szósty zmysłAutor widmo).  Film nakręcił Sergei Bodrow (Jeniec KaukazuCzyngis-chan) w oparciu o scenariusz Matta Greenberga (tegoroczna Godzilla, Swordswallowers and Thin Men) i Charlesa Leavitta (Krwawy diamentK-PAX), stworzony na podstawie książki Zemsta Czarownicy autorstwa Josepha Delaney’a. Premiera Siódmego syna zaplanowana jest na 17 grudnia, jednak w Polsce produkcja zadebiutuje dopiero 23 stycznia 2015 roku.

podobne treści