news

Szef Facebooka najpopularniejszą osobą na Google+

Kto by pomyślał, że właśnie Mark Zuckerberg zostanie ulubioną osobą na serwisie prowadzonym przez Google. Całe szczęście, że Google+ to NIE naśladowca Facebooka. Inaczej Google byłoby głupio.

W kręgu przyjaciół szefa Google, Larry’ego Page’a chce być „tylko” 20 tysięcy osób, tymczasem Zuck zebrał aż 29 tysięcy kumpli. Zresztą konkurencja jest nieuczciwa, ponieważ pracownicy Google mają zapewne obowiązek zaprzyjaźnić się z Pagem.

Warto tu przypomnieć, że na Facebooku Zuckerberg zgromadził 4,5 miliona „znajomych”. 29 tysięcy to przy tym pikuś, ale pamiętajmy, że działa w cudzym ogródku, do tego serwisie, do którego zaproszenia były nawet sprzedawane na aukcjach.

Dane pochodzą od śledzącej trendy strony SocialStatistics. [SocialStatistics, LA Times]

podobne treści

 • qw

  Panu co portal lanserski zbudował i einsteinem internetu został w oczach onanistycznych autopromocyjnych miernot, u obamy przysiadł obok S.Jobsa , film o nim powstał nagrody poleciały milony userów ulubiło profil bo guziczek niebieski html-owym czarem uczynił. No i co no i dramat że musze oglądać te mordy z lewej strony na gizmodo co klikneły lubienie , pozdrawiam wasze przysadki.

 • apio

  O, widzę kolega z tych „mega” jest.
  Mega inteligent,
  Mega hejter,
  Mega elokwentny,
  Mega błyskotliwy

  szkoda, że również Mega troll …

  btw (tłumaczę bo kolega Mega, nie uzywa więc zapewne nie wie) używający FB, po kliknięcu na „Lubie to” dostają nowe wpisy na swojej tablicy, takie wszystko w jednym, jak RSS, ale tego tez Mega nie używa, bo to nie pro.

 • Łukasz Izbiński

  już ma prawie 45 tys. na g+

 • Krzysiek Bołbot

  kolega qw chyba za długo na słoneczku siedział

 • aliendonald

  a ja go właśnie zablokowałem :P