news

Szczyt obciachu, czyli pierwszy na świecie iPad z 18-karatowego złota

Nie bardzo wiem, o co chodzi z tymi wszystkimi pozłacanymi, wysadzanymi brylantami i kryształami gadżetami. Poza tym, że są one horrendalnie drogie, to jeszcze rzucają się w oczy, są niepraktyczne i, tak jak iPad Supreme Ice Edition, ważą więcej niż oryginał.

Zacznę od specyfikacji technicznej tego cacka zaprojektowanego przez Stuarta Hughesa. Tablet widoczny na zdjęciu jest 64-gigabajtową wersją iPada z Wi-Fi (zgadza się, nie ma funkcji 3G). Dzięki obudowie zrobionej z 18-karatowego złota waży on około 2 kilogramów i kosztuje niecałe 400 tysięcy złotych (79995 funtów szterlingów).

Podobnie, jak w przypadku poprzednich produkcji króla obciachu, również ten produkt będzie dostępny w ilości jedynie 50 sztuk. Pytanie tylko: kto je kupi? [Gary Cutlack/giz, Stuart Hughes]

podobne treści

  • ewww

    wy jestescie szczytem obciachu :)

  • jajo

    Gdybyś był prezesem lub właścicielem jakiejś dużej firmy i zarabiał 500 000$ miesięcznie lub więcej to wiedziałbyś o co chodzi z takimi gadżetami..

  • daniel.cw.gda

    Moze nie zarabiam 500 tys $ ale tez nie malo , to i tak wole kupic ipada za 3 tys i jak mi spadnie czy sie porysuje kupic drugi niz jeden za 400 tys , choc jak taki aktor np . Zarabia po 70 mln za film ( oczywiscie hollywood ) to co to jest 70 tys. :)