news

Szczęki pod Harrodsem

Taki niecodzienny widok podziwiali ostatnio Londyńczycy pod ekskluzywnym sklepem Harrods. Dwa supersamochody uwięzione w szczękach blokad należą do nowych właścicieli słynnego siedmiopiętrowego domu towarowego.

Trzy miesiące temu, po 25 latach w rękach poprzedniego właściciela, Harrods po raz piąty w historii zmienił posiadacza. Został sprzedany za 1,5 miliarda funtów królewskiej rodzinie Emiratu Kataru. Po lewej widzimy Lamborghini Murcielago LP670-4 SuperVeloce, a z prawej możemy podziwiać niebywale rzadki okaz Koenigsegga CCXR. Na świecie znajdziemy tylko sześć sztuk tego auta wartego – bagatela – 1,2 milionów funtów.

Za nielegalne parkowanie książęta zapłacą 400 funtów grzywny, za to Brytyjczycy cieszyli oko za darmo. Jak wam się podoba to zestawienie żółci z kolorem niebieskim?

[Jalopnik, SWNSDaily Mail]

podobne treści

  • ZenonZenenburgen

    jedno z moich ulubionych zestawień kolorów !!:-))

  • d_lason

    A te £400 to autor wykombinowal na podstawie jakich wyliczen ?
    Nawet w przypadku gdy potraktowane zostanie to jako powazne wykroczenie i nie zaplaci w ciagu 14 dni (£120) + zdjecie clamp-a (£70) to wychodzi £190 x 2 = £380. Oczywiscie moze rowniez zostac potraktowane jako lekkie przewinienie (£80) zaplacone w ciagu 14 dni (wtedy tylko £40) + clamp (£70) wychodzi £110 x 2 = £220