film

Susan Sarandon na tropie seryjnego mordercy. Zwiastun The Calling

W sieci zadebiutował pierwszy zwiastun filmu The Calling, opartego na powieści Inger Ash Wolfe thrillera z udziałem Susan Sarandon i Tophera Grace. Zapowiedź do zobaczenia poniżej:

 

Detektyw Hazel Micallef (Susan Sarandon) nie miała zbyt wielu powodów do zmartwień w spokojnym, cichym miasteczku Port Dundas. Do momentu, w którym seria niewyjaśnionych i obrzydliwych morderstw w okolicy stawia ją twarzą w twarz z seryjnym mordercą, który uważa, że wykonuje swoje powołanie.

W The Calling, obok Susan Sarandon (Atlas chmur, Jack, jakiego nie znacie) i Tophera Grace (Predators, Spider-Man 3), grają także Ellen Burstyn (Requiem dla snu, Źródło), Donald Sutherland (Koneser, Igrzyska śmierci) i Gil Bellows (Temple Grandin, Dom na końcu ulicy). Scenariusz powieści Inger Ash Wolfe na potrzeby filmu przerobił Scott Abramovitch (No Surrender, Prayer Hour), a film wyreżyserował Jason Stone, twórca znany jedynie z krótkometrażówek Tender as Hellfire, Pipe Dream i Jay and Seth Versus the Apocalypse. Premiera filmu zaplanowana jest na 10 października tego roku.

podobne treści