news

Surfer oko w oko z dwoma rekinami

Co robi inteligentny człowiek po spotkaniu z rekinami? Kolejnego dnia wraca na to samo miejsce i kręci film. „Inteligentny inaczej” – powiecie?

Surfer Chuck Patterson pływał w kalifornijskim San Clemente, kiedy podpłynęły do niego dwa rekiny i pływalły tak dobry kwadrans. Następnego dnia wrócił na miejsce z wodoodporna kamerą. Udało mu się utrwalić kolejne spotkanie z właścicielami wielkich szczęk.

Podziwiacie jego odwagę, czy pochylacie się nad lekkomyślnością? Tak czy inaczej, nagranie jest emocjonujące. [Adam Frucci/giz, Rats Off, The Daily What]

podobne treści

 • KuglarzSnow

  „Podziwiacie jego odwagę, czy pochylacie się nad lekkomyślnością?” – raczej dziwimy rekinowi, że miał cierpliwość :-)

 • Dawid Krysiak

  czas przemalować deskę na inny kolor?

 • Anonim

  Szkoda że rekin się nie przywitał z operatorem :) Byłoby wiecej adrenaliny!

 • Anonim

  A tak swoją drogą, to Żarłacze Białe są bardzo ciekawskie, a swoją ciekawość okazują „delikatnym” podgryzaniem wszystkiego co nie ucieka :) Biedaczki są prawie ślepe (widzą za pomocą węchu i wyładowań elektrycznych dookoła ofiary), wiec można im to „podgryzanie” wybaczyć. Jednym słowem jeśli ugryzie was rekin to tak jak by powiedział: „Cześć masz co zjeść?”

 • bi0

  maly detal, to nie jest deska surfingowa , a raczej specjalny kajak tak ze operator nie mial zadnych konczyn w wodzie jak to krecil ( na oaru ujeciach widac wioslo)