designnews

Stylowe okulary 3D od LG już niebawem

LG zapowiedziało wprowadzenie na rynek w pierwszym kwartale przyszłego roku nowych, nieodstraszających swoim wyglądem modeli okularów stworzonych z myślą o miłośnikach filmów 3D. Za wygląd jednego z modeli zapowiadanej kolekcji odpowiedzialny jest znany projektant Alain Mikli.

Okulary 3D od LG będą nie tylko wygodniejsze od standardowych, dorzucanych do telewizorów 3D modeli, ale także stylowe. Zastosowano w nich wygięte soczewki i lżejsze niż w okularach z technologią aktywną oprawki. LG nie zapomniało również o osobach z wadą wzroku — do każdego zestawu dołączone zostaną specjalne nakładki na okulary korekcyjne.

W najnowszej kolekcji pojawią się modele oznaczone symbolami F310, F320 (nakładane na okulary korekcyjne) oraz stylowe F360. Ich ceny poznamy dopiero w połowie stycznia, jednak nie powinny być one dużo droższe od tych dostępnych dotychczas w cenie około 20 złotych za sztukę.

Wszystkie okulary 3D marki LG są oparte na technologii  polaryzacyjnej, dzięki czemu mogą być używane także w większości sal kinowych wyświetlających filmy w trójwymiarze.

podobne treści

  • KapitanBomba

    Stylowe? Ch*jowe!