film

Studio Marvel planuje telewizyjny szturm

Po tym, jak ABC poinformowało świat o tym, że Agents of S.H.I.E.L.D będą tworzeni przez co najmniej 18 odcinków oraz po plotkach na temat spin-offu tej serii, Agent Carter (o czym informowaliśmy prawie miesiąc temu), teraz Deadline informuje o tym, jakoby studio Marvel Entertainment miało pracować nad czterema nowymi serialami.

Całość ma składać się z około 60 odcinków, których dystrybucją zajmować się mają firmy na zasadzie Video On Demand, a wśród kandydatów wymienia się Netflix, Amazon oraz WGN America. Nie wiadomo jednak nic oficjalnie, studio odmawia komentarzy na ten temat. Marvel słynie z tajemnicy otaczającej produkcje studia. Jeśli te rewelacje okazałyby się prawdziwe, w skład nowych serialów prawdopodobnie znajdzie się Agent Carter.

Serial Agent Carter miałby podążać śladami amerykańskiej agentki współpracującej z francuskim ruchem oporu podczas II wojny światowej, Peggy Carter. Opowiadałby o początkach agencji S.H.I.E.L.D oraz śledził agentkę w jej poczynaniach, podczas gdy jej chłopak, Kapitan Ameryka, jest uwięziony w lodowej bryle.

Czy wśród nowych produkcji studia, obok Agent Carter znajdą się któreś z Waszych ulubionych postaci ze świata Marvela? Piszcie, które z komiksów chcielibyście zobaczyć w formie serialu.

Zdjęcie: Wikipedia

podobne treści