film

Studenci wywołują poltergeista. Zwiastun The Quiet Ones

Grupa studentów podjęła się eksperymentu, którego przez długi czas nie zapomną. Lionsgate opublikowało nowy zwiastun The Quiet Ones, horroru, którego reżyserem jest John Pogue, twórca Statku widmo. Do zobaczenia poniżej:

 

The Quiet Ones to film opowiadający o studencie (Sam Claflin) i jego kolegach, którzy zostali wybrani do przeprowadzenia prywatnego eksperymentu – stworzenia poltergeista, czyli paranormalnego zjawiska polegającego na pojawianiu się trzasków, szurania, podnoszenia przedmiotów i innych nadprzyrodzonych zjawisk nieznanego pochodzenia. Obiektem badań studentów jest intrygująca, lecz niebezpiecznie zaburzona młoda dziewczyna (Olivia Cooke), a celem eksploracja mrocznej energii, którą jej uszkodzona psychika może manifestować. Kiedy eksperyment przeistacza się w coś całkowicie nieprzewidywalnego, studenci stają na przeciw strasznej prawdy: Uwolnili potężne moce z siłą niemożliwą do wyjaśnienia.

The Quiet Ones grają Sam Claflin (Królewna Śnieżka i łowca, nadchodzący The Hunger Games: Mockingjay Part 1), Erin Richards (Open grave, Breaking in), Rory Fleck-Byrne (Stealaway, Akademia wampirów), Jared Harris (Sherlock Holmes: Gra cieni, Ciekawy przypadek Benjamina Buttona) i Olivia Cooke (Bates MotelBlackout). Reżyserem jest John Pogue, który wspólnie z Tomem de VilleOrenem Movermanem i Craigiem Rosenbergiem stworzył scenariusz. Polska premiera filmu jak na razie nie została ustalona, a światowa ma mieć miejsce 11 kwietnia tego roku.

podobne treści