grynews

Street Fighter X Tekken: zobacz, jak wygląda intro z gry i tryb 2vs2

Jesteście ciekawi, jak będą wyglądać walki w grze wydawać by się mogło niemożliwej do zrobienia? W Street Fighter X Tekken zobaczymy wszystkich naszych ulubionych zawodników z obu mordobić – w tym przypadku walczących na zasadach Ulicznego Wojownika.

CapcomUnityVideos wypuściło wczoraj dwa nowe filmy z gry, która ma się pojawić również na pecety! Pierwszy z nich to smakowity trailer z zawodnikami: Kazuyą i Niną z Tekkena oraz Ryu i Kenem ze Street Fightera:

Na drugim poza wstawkami w pierwszego filmu widać to, co najbardziej interesuje przyszłym graczy tego tytułu, czyli combosy tagowe. Zobaczymy tutaj również więcej zawodników: Marduka, Kinga, Abela i Rufusa:

Fani obu bijatyk nie mogą narzekać. Ci uwielbiający mordobicia Capcomu dostaną szansę sponiewierania zawodników najbardziej konkurencyjnej dla serii Street Fightera serii (również na PC), zaś miłośnicy Tekkena… no cóż, żaden mezalians nie przebije mającej wyjść w tym roku kontynuacji gry Tekken Tag Tournament.

podobne treści

  • Kamil .qam Przybysz

    Też na to czekam, choć bardziej ciekawy jestem Tekken X Street Fighter – postaci z SF w świecie Tekkena… To będzie coś.

  • Michał Szabłowski

    To tak samo jak ja. Nie wiem jednak, czy ta konwersja będzie miała ręce i nogi. O ile Kazuyi można dorobić fajerbole, o tyle nie wyobrażam sobie Ryu czy Akumy bez hadoukena.

    Cierpliwie czekam na TTT2 =]