film

Straciłem w życiu już wszystko. Zwiastun thrillera John Wick

Keanu Reeves powraca do kina akcji. Tym razem odtwórca roli Neo z kultowej już trylogii Matrix wciela się w rolę tytułowego Johna Wicka, napędzanego żądzą rewanżu płatnego zabójcę. Zwiastun zaplanowanego na grudzień thrillera do zobaczenia poniżej:

 

John Wick to wyspecjalizowany, emerytowany płatny zabójca, który chciałby już zostawić za sobą dawne życie. Niestety, nie pozwala mu na to dwójka gangsterów, którzy zabili jego ukochanego psa, prezent na pożegnanie od umierającej żony. Teraz, Wick postanawia się zemścić i wyśledzić zabójców, którzy ukrywają się gdzieś w Nowym Jorku.

Obok Keanu Reevesa (47 Roninów, trylogia Matrix), w nowym thrillerze akcji Davida Leitcha (reżyser drugiej ekipy w nowych Wojowniczych żółwiach ninja i Wolverine) występują Adrianne Palicki (G.I. Joe: Odwet 3D, Czerwony świt), Bridget Regan (W ukryciu, Bejbis), Jason Isaacs (seria Harry Potter, Green Zone), Willem Dafoe (Bardzo poszukiwany człowiek, Grand Budapest Hotel), Alfie Allen (Kochanice króla, serial Gra o tron) oraz Lance Reddick (seriale Fringe: Na granicy światów i Prawo ulicy). Polska premiera Johna Wicka odbędzie się 12 grudnia tego roku.

podobne treści