film

Straciłem już wszystko, jej nie mogę. Zwiastun Black or White

Relativity Media opublikowało pierwszy zwiastun dramatu Black or White, filmu z udziałem zdobywcy dwóch Oscarów, Kevina Costnera oraz laureatki Oscara za Służące, Octavii Spencer. Opowieść o dwójce ludzi, którzy walczą z przeciwnościami losu trafi do kin pod koniec stycznia przyszłego roku. Zapowiedź do zobaczenia poniżej:

 

Black or White to opowieść o dziadku (Costner), który nagle zostaje jedyną osobą, mogącą opiekować się ukochaną wnuczką. Kiedy babcia od strony ojca  dziewczynki (Spencer) zaczyna walczyć o prawa do opieki, wynika z tego niemała prawnicza wojna, która zmusza strony rodziny do konfrontacji z własnymi uczuciami na temat koloru skóry, wybaczenia i zrozumienia. Oparta na prawdziwej historii produkcja oferuje spojrzenie na dwa z pozoru różne światy, w których nic nie jest po prostu albo białe, albo czarne.

Obok Kevina Costnera (Tańczący z wilkami, Wodny świat) i Octavii Spencer (Służące, Snowpiercer: Arka przyszłości), w filmie grają Gillian Jacobs (The Box. Pułapka, serial Community), Anthony Mackie (The Hurt Locker. W pułapce wojny, Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz), Jennifer Ehle (Wróg numer 1, Jak zostać królem), Bill Burr (Walk of Shame, Nocna randka), Andre Holland (42, Selma) oraz Paula Newsome (Zgadnij kto, Mała miss). Reżyserowany przez Mike Bindera (Zabić wspomnienia, Ostre słówka) film trafi do dystrybucji w Stanach Zjednoczonych 30 stycznia. Nie zaplanowano jeszcze premiery w Polsce.

podobne treści