design

Stolik kawowy, przy którym nie trzeba rozmawiać

Podręczne stoliki większości z nas służą do przechowywania czasopism i często tak prędko pokrywają się warstwą kurzu, że lądują w kącie i nikomu nie przychodzi do głowy faktycznie odstawiać na nie kubka z kawą. Byłoby zupełnie inaczej, gdybyśmy mieli stolik Intervallo włoskiej marki Teckell.

Od razu rzuca się w oczy, że najciekawsze jest to, co znajduje się pod blatem stolika, czyli stylowy sprzęt do gry w piłkarzyki. Potem zastanawiamy się, czy szklana oprawa to aby najlepszy pomysł, zważywszy na to, z jaką pasją niektórzy potrafią przeżywać porażkę w grze.

Intervallo waży 48 kilogramów i ma wykończenia z drewna, dzięki czemu wygląda bardzo stylowo. Nic dziwnego, ponieważ Włosi stojący za Teckell postanowili przenieść piłkarzyki do salonów w eleganckiej formie.

Strona firmy nie podaje cen stolików, co nigdy nie świadczy o tym, że owe ceny są niskie. Na pewno jednak Intervallo jest tańszy od innych modeli marki, na przykład Cristallino GOLD LE z 24-karatowymi złoceniami. [Teckell, Born Rich]

podobne treści