film

Star Trek 3, Mission: Impossible 5 i Transformers 5 już niedługo. Paramount zapowiada 14 filmów

Podczas trwającej właśnie konferencji CineEurope w Hiszpanii Edward Ryan, przedstawiciel studia Paramount Pictures zapowiedział, jakie filmy wytwórni pojawią się na ekranach kin w ciągu dwóch najbliższych lat. Z pewnością będzie co oglądać.

Czego możemy się spodziewać w przyszłym roku? Zdecydowanie najciekawszą propozycjami będą nowy Terminator i piąta odsłona Mission: Impossible, jednak o tych produkcjach wiadomo było już od dawna. Paramount przedstawiło także nowe filmy, które zawitają na ekranach.

Studio rozpocznie przyszły rok animacją SpongeBob: Sponge Out of Water 3D, w którym widzom przyjdzie śledzić losy Kanciastoportego stwora z głębi oceanu. Pojawi się także druga część Hot Tub Time Machine, kontynuacja filmu z 2010 roku, w którym grupa starych znajomych cofa się w czasie przy użyciu jacuzzi i rosyjskiego napoju o nieznanym składzie. W kolejnej, obok Transformers, produkcji Paramount wystąpi Mark Wahlberg, grając główną rolę w remake’u filmu z 1974 roku, Gracz. Michael Bay także nie będzie próżnował, podejmując się pracy nad Project Almanac, gdzie grupa uczniów szkoły średniej stworzyła wehikuł czasu. Oprócz tych produkcji pojawi się także Piątek 13-go w 3D.

Wiadomo było od dłuższego czasu, że najnowsza część Transformers, której premiera odbędzie się już za kilka dni będzie początkiem nowej trylogii i nie zdziwiło nikogo, że Ryan zapowiedział pojawienie się Transformers 5 już na 2016 rok. W tym samym roku kalendarzowym w kinach pojawią się także: trzecia część Star Trek, Gliniarz z Beverly Hills 4 i… remake Ben-Hura w reżyserii Timura Bekmambetova, autora Wanted – Ścigani i Straży nocnej. Dla fanów horroru też coś się znajdzie – w kinach zadebiutuje także Paranormal Activity 5.

Ramówka Paramount na rok 2015

 

The SpongeBob Movie: Sponge Out of Water 3D
Hot Tub Time Machine 2
The Gambler
Project Almanac
Terminator
Friday the 13th
Mission: Impossible 5

Ramówka Paramount na rok 2016

 

Transformers 5
G.I. Joe 3
Star Trek 3
Paranormal Activity 5
Ben-Hur
Gliniarz z Beverly Hills 4
Hansel & Gretel: Witch Hunters 2

Zanim jednak w kinach pojawią się wszystkie zapowiedziane przez Paramount Pictures filmy, studio przygotowuje się na zwiększone zarobki. Już niedługo bowiem – 27 czerwca – do polskich kin wchodzą Transformers: Wiek zagłady. Dla przypomnienia zwiastun tej produkcji:

podobne treści