film

Stań w obronie prawdy. Zwiastun Sędziego

Studio Warner Bros. Pictures opublikowało drugi zwiastun nadchodzącego już niedługo filmu Sędzia, czyli dramatu z udziałem Roberta Downey’a Jr. i Roberta Duvalla. Zapowiedź opowieści o powrocie adwokata do rodzinnych stron i poszukiwaniu prawdy do zobaczenia poniżej:

 

Robert Downey Jr. gra Hanka Palmera, który powraca do swojego rodzinnego miasta na pogrzeb matki, gdzie, jak się okazuje, jego ojciec, miejscowy sędzia, jest podejrzewany o morderstwo. Wyrusza więc na misję poznania prawdy, podczas której ponownie nawiązuje więzi z rodziną, z którą lata temu postanowił zerwać wszelkie kontakty.

W filmie, obok Roberta Downey’a Jr., grają także Robert Duvall (Pod czułą kontroląDroga), Vera Farmiga (ObecnośćInfiltracja), Billy Bob Thornton (Blizny przeszłościCzłowiek, którego nie było), Vincent D’Onofrio (Faceci w czerniFull Metal Jacket), Jeremy Strong (Wróg numer jedenZdarzenie) oraz Melissa Leo (FighterLabirynt). Premiera wyreżyserowanego przez Davida Dobkina (Polowanie na druhnyRycerze z Szanghaju) zaplanowana jest na 10 października tego roku, a do Polski film trafi tydzień później.

podobne treści