film

Stało się coś niezwykłego. Zwiastun melodramatu The Age of Adaline

Studio Lionsgate opublikowało pierwszy zwiastun filmu The Age of Adaline, opowieści o kobiecie, która po wypadku nie starzeje się. Zapowiedź zaplanowanego na kwiecień melodramatu z udziałem Blake LivelyHarrisona Forda i Ellen Burstyn do zobaczenia poniżej:

 

The Age of Adaline opowiadać będzie historię tytułowej kobiety (Lively), która urodziła się w 1908 roku i po wypadku samochodowym nie starzeje się ani o dzień. Po przeżyciu wielu samotnych lat, Adaline w końcu poznaje mężczyznę, dla którego, być może, warto rozważyć zrzeczenie się nieśmiertelności.

Obok Blake Lively (Plotkara, Savages: ponad bezprawiem), Ellen Burstyn (Alicja już tu nie mieszka, Requeim dla snu) i Harrisona Forda (Poszukiwacze zaginionej Arki, Gra Endera) w filmie wystąpią Amanda Crew (Charlie St. Cloud, Oszukać przeznaczenie 3), Michael Huisman (World War Z, serial Gra o tron), Anjali Jay (Punkt krytyczny, Noc w muzeum: Tajemnica grobowca), Richard Harmon (Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy: Złodziej Pioruna, serial The 100) oraz Kathy Baker (Take Shelter, serial Gdzie diabeł mówi dobranoc). Wyreżyserowany przez Lee Tolanda Kriegera (Złe kobiety, Celeste i Jesse – Na zawsze razem) melodramat trafi do kin 24 kwietnia przyszłego roku.

podobne treści