film

Sprowadźcie go do domu! Zapowiedź Marsjanina

20th Century Fox za pośrednictwem dedykowanego Marsjaninowi kanału zaprezentowało nową zapowiedź produkcji. Reklama ta pokazuje, jak świat jednoczy się, by sprowadzić na Ziemię uwięzionego na Marsie Marka Watney’a, którego w adaptacji powieści Andy’ego Weira zagra Matt Damon. Obok znakomitego aktora na ekranie pojawią się także Kate MaraJessica Chastain i Sean Bean, a premiera reżyserowanego przez Ridley’a Scotta dramatu sci-fi zaplanowano na październik. Zapowiedzi zobaczyć można poniżej:

 

W najnowszym sci-fi Scotta, reżysera GladiatoraHelikoptera w ogniuŁowcy androidów Obcego – 8. pasażera „Nostromo”, Matt Damon zagra botanika Marka Watney’a, który w skutek burzy piaskowej gubi swoją drużynę i musi samotnie przeżyć na Marsie. Instrumenty w jego skafandrze podają ekspedycji błędne informacje i załoga uznaje, że Watney zginął, więc wracają na Ziemię, pozostawiając botanika na pastwę losu i kończących się powoli zapasów.

Obok Matta Damona (Buntownik z wyborutrylogia Bourne’a), Jessici Chastain (InterstellarWróg numer jeden) i Seana Beana (EquilibriumWładca pierścieni) w Marsjaninie zagrają także Kristen Wiig (Sekretne życie Waltera MittyDruhny), Kate Mara (127 godzinTranscendencja), Chiwetel Ejiofor (Zniewolony: 12 Years a SlaveLudzkie dzieci), Mackenzie Davis (Słowo na MTen niezręczny moment), Michael Pena (Bogowie ulicyFuria), Jeff Daniels (Głupi i głupszySpeed: Niebezpieczna prędkość) oraz Aksel Hennie (Łowcy główHerkules). Światowa premiera produkcji zaplanowana została na 2 października.

podobne treści