film

Społeczeństwo jest podzielone. Finałowy zwiastun Niezgodnej

W sieci pojawił się nowy i zarazem ostatni zwiastun zapowiadający kwietniową premierę filmu Niezgodna. Do zobaczenia poniżej:

 

W przyszłości społeczeństwo będzie podzielone na pięć grup, z których każda ma swoje specjalne umiejętności wywodzące się ze specyfikacji charakteru człowieka. Nastolatka Beatrice Prior (Shaeline Woodley) w wyniku przeprowadzanego testu została przydzielona do kilku z tych frakcji i uznana przez władze za zagrożenie dla ładu i spokoju w społeczeństwie.

Film został stworzony na podstawie książki Veroniki Roth i przypomina (w dosyć mocny sposób) inną, święcącą aktualnie sukcesy serię, Igrzyska Śmierci. Czy ta adaptacja okaże się podobnym hitem? Dowiemy się 4 kwietnia tego roku. W filmie wyreżyserowanym przez Neila Burgera (Iluzjonista, Jestem Bogiem) występują Shaeline Woodley (Spadkobiercy, Cudownie tu i teraz), Theo James (Underworld: Przebudzenie, Poznasz przystojnego bruneta), Ashley Judd (Kolekcjoner, Podwójne zagrożenie), Jai Courtney (Szklana pułapka 5, Jack Reacher: Jednym strzałem), Ray Stevenson (Zabić Irlandczyka, Thor: Mroczny świat), Zoe Kravitz (1000 lat po Ziemi, X-Men: Pierwsza klasa), Miles Teller (Projekt X, Cudownie tu i teraz) oraz Tony Goldwyn (Ostatni samuraj, Mechanik: Prawo zemsty).

podobne treści