film

Spin-off Obecności z oficjalnym zwiastunem. Zapowiedź horroru Annabelle

Warner Bros. Pictures opublikowało pierwszy zwiastun spin-offu Obecności, który opowiadać będzie o pojawiającej się w tym filmie lalce, Annabelle. Zapowiedź październikowej premiery do zobaczenia poniżej:

 

Annabelle, porcelanowa lala, jest stworzona na podstawie prawdziwej historii, w której para studentek twierdziła, iż lalka jest opętana przez ducha. Historia pokazała jednak – jak przedstawiono to w oficjalnych, prawdziwych raportach i w filmie – że lalka nie została opętana przez ducha, a, jak wywnioskowali Ed i Lorraine Warren (grani w Obecności przez Patricka Wilsona i Verę Farmigę), przez demona, który za cel postawił sobie odebranie dusz dziewczynom.

W spin-offie horroru z 2013 roku zagrają Annabelle Wallis (Królewna Śnieżka i Łowca, X-Men: Pierwsza klasa), Eric Ladin (seriale Generation Kill: Czas wojny i Zakazane imperium), Ward Horton (Wilk z Wall Street, Nie cierpię walentynek), Brian Howe (Gran Torino, Devil’s Knot), Alfre Woodward (K-Pax, Zniewolony. 12 Years a Slave) oraz Christopher Shaw (Amerykańskie psy, serial Medium). Reżyserem jest odpowiedzialny za zdjęcia w Obecności i Naznaczonym John R. Leonetti, który nakręci film na podstawie scenariusza stworzonego przez Gary’ego Daubermana (W pajęczej sieci, Potwór z mokradeł). Światowa premiera Annabelle zaplanowana jest na 3 października tego roku.

podobne treści