gryinternetvideo

South Park równo troluje fanów Xboxa One i PlayStation 4

Premiery konsol nowej generacji zbliżają się wielkimi krokami. Zbliża się także nieuniknione starcie zwolenników PlayStation i Xboxa. Starcie, które w swojej ekstremalnej odmianie, potrafi podzielić rodziny czy najbliższych przyjaciół. Nawet Stana Marsha i Kyle’a Broflovskiego.

Dzień po Święcie Dziękczynienia rozpoczyna się w Stanach szał zakupów świątecznych. W tym roku okres ten będzie dla niektórych szczególnie gorący, ponieważ mniej więcej w tym samym czasie do sklepów trafią konsole PlayStation 4 (premiera w Stanach już jutro, w Polsce 29 listopada) oraz Xbox One. (premiera w USA 22 listopada, w Polsce w 2014 roku). Niezastąpiona ekipa South Parku postanowiła w najnowszym odcinku wyśmiać całe to zamieszanie.

Black Friday”, bo tak nazywa się najnowszy odcinek, przepełniony jest odniesieniami do Gry o Tron (w końcu „Winter is coming”, a wraz z nią szał zakupów) a fabuła obraca się wokół planowanego przez Cartmana „skoku” na centrum handlowe. Z okazji początku szaleństwa zakupów, pierwsze 30 osób, które przekroczy próg centrum w piątek po Święcie Dziękczynienia, otrzyma 80 procent zniżki na dowolne zakupy. Eryk planuje dzięki temu zdobyć konsolę nowej generacji, jednak szybko okazuje się, że uczniowie South Park Elementary raczej nie dojdą do porozumienia, co do tego, o którą konsolę mają walczyć z tłumem rozbestwionych klientów…

Aż szkoda, że to tylko pierwsza część. Ale jeśli swoje fiksacje na punkcie Gry o Tron, Star Treka, PlayStation 4 czy Xboxa One traktujecie bardzo poważnie, nie powinniście tego oglądać.

podobne treści