newssmartfony

Sony Xperia Z1S na kolejnych zdjęciach

Wszyscy chyba przywykliśmy już do tsunami plotek poprzedzających premiery kolejnych urządzeń ze stajni gigantów rynku urządzeń mobilnych. Jak poinformował portal xperiaguide.com, do sieci wyciekło właśnie świeże zdjęcie nowego, 4,3-calowego smartfona Sony – Xperia Z1S.

Z fotografii możemy wywnioskować w zasadzie wszystko to o czym wiedzieliśmy już co najmniej kilka dni temu. Jak na „miniaturowy” model przystało –Xperia Z1S będzie po prostu mniejszą wersją flagowego smartfona Sony: Xperii Z1. Jedyną dość zaskakującą informacją wydaje się fakt, iż według źródeł przecieku nowa słuchawka Japończyków zostanie wyposażona w 4,3-calowy ekran IPS, a nie, jak wcześniej informowano, w stosowany (z powodzeniem) w większości urządzeń firmy wyświetlacz TFT.  Cóż, wszystkiego dowiemy się jeszcze przed końcem obecnego miesiąca.

Gwoli przypomnienia, zgodnie z nieco starszymi doniesieniami znanego portalu GSM Arena, smartfon Sony Xperia Z1S zostanie wyposażony w wytrzymałą, wodoodporną obudowę, mocny, czterordzeniowy procesor Qualcommu: Snapdragon 800, imponującą 20,7-megapikselową kamerę, 2 GB-ty RAM-u oraz niezłą, 3200 mAh baterię. Urządzenie powinno ukazać się na rynku jeszcze w tym roku.

Źródło: GSM Arena

podobne treści