wtf

Sony przez przypadek udostępniło na YouTube cały film

Pomyłki zdarzają się nawet najlepszym. I największym. Na przykład Sony, które w ubiegłym tygodniu zamiast zwiastunu udostępniło na YouTube cały film.

Sony chciało zareklamować kinomanom swój film kryminalny pod tytułem Khali the Killer. Opowiada on historię płatnego zabójcy z Los Angeles, który by pomóc schorowanej babci bierze jeszcze jedno, ostatnie, zlecenie.

Tak, większość odbiorców najwyraźniej pomyślała dokładnie to samo, ponieważ w serwisie IMDb oceniony został na 3,5/10. Ale film zostanie zapamiętany nie z powodu wyjątkowo głębokiej fabuły.

Sony Pictures Entertainment przez pomyłkę udostępniło na swoim kanale w serwisie YouTube nie trailer, a cały film. Wideo, które miało 89 minut, zostało usunięte dopiero po pięciu godzinach, co nie umknęło oczywiście uwadze internautów, którzy nie omieszkali obśmiać wpadki Sony.

Pod nagraniem można było przez jakiś czas poczytać komentarze w stylu: „zwiastun zdradza wszystkie szczegóły fabuły”, „skoro to tylko zwiastun, to pełny film ma pewnie ze cztery godziny” czy „kolejny trailer, który jest spoilerem”.

podobne treści