film

Sony Pictures prezentuje zwiastun nowego filmu Wody’ego Allena

Studio opublikowało pierwszy zwiastun wchodzącej w sierpniu do polskich kin nowej komedii romantycznej Woody’ego Allena, Maga w blasku księżyca. Zapowiedź filmu z udziałem Colina Firtha i Emmy Stone do zobaczenia poniżej:

 

Magia w blasku księżyca to romantyczna komedia autorstwa Woody’ego Allena, opowiadająca o pewnym Angliku, który został sprowadzony do kraju w celu odkrycia oszustwa. Występują jednak pewne komplikacje, zarówno zawodowe, jak i personalne. Film jest osadzony na południu Francji w latach dwudziestych XX wieku.

W filmie, obok Emmy Stone (Niesamowity Spider-Man 2, Kocha, lubi, szanuje) i Colina Firtha (Jak zostać królem, Kingsman: The Secret Service) występują Eileen Atkins (Życie w Cranford, Robin Hood), Marcia Gay Harden (Mgła, Joe Black), Hamish Linklater (Fantastyczna czwórka, Battleship: Bitwa o Ziemię), Simon McBurney (Szpieg, Ostatni król Szkocji) i Jacki Weaver (Królestwo zwierząt, Stoker). Polska premiera Magii w blasku księżyca zaplanowana jest na 15 sierpnia tego roku.

podobne treści