newssmartfony

Sony ostrożnie zapowiada premierę smartfona „Honami”

Czyżby wszystko miało być już właściwie jasne? Wygląda na to, że zbliżające się wielkimi krokami, berlińskie targi IFA 2013 rzeczywiście poprzedzi premiera nowego, flagowego smartfona Sony o kryptonimie Honami.

Choć media już od kilku miesięcy zalewają nas plotkami na temat nadchodzącej premiery kolejnego cacka Japończyków – dotychczas nie było wiadomo, kiedy rzeczywiście doczekamy się jej ostatecznego potwierdzenia. I choć Sony dalej nie podało do publicznej wiadomości żadnej oficjalnej daty prezentacji swego nowego flagowca, to za pośrednictwem Twittera ogłosiło dziś, że „smartfon, o którym mówili wszyscy” zostanie pokazany światu już „w najbliższej przyszłości”. Oznacza to (najprawdopodobniej, bowiem ciągle poruszamy się w dość niepewnych rejonach spekulacji), że nowy flagowiec Sony ujawni nam swe oblicze już za niespełna dwa tygodnie – dokładnie 4 września w Berlinie. Miejmy nadzieję, że tak w istocie się stanie.

Przypomnijmy, że według wcześniejszych doniesień nowy flagowiec Sony ukaże się na rynku pod nazwą „Sony Xperia i1″ lub „Sony Xperia Z1” i będzie dysponować dużym, 5-calowym ekranem Full HD, mocnym, czterordzeniowym procesorem Qualcommu: Snapdragon 800 oraz niezłą, 20-megapikselową kamerą z obiektywem G Lens. Czekamy na dalsze wieści.

Źródło: Android Central

podobne treści