smartfonyWiadomość główna

Smartfon marki Aston Martin robi wrażenie tylko ceną

Licencjonowanie luksusowej marki opłaca się pod warunkiem, że logo firmy docenianej w jednej dziedzinie nie wyląduje na kiepskim produkcie innego rodzaju. Wkrótce okaże się, czy Aston Martin powinien pozostać przy produkowaniu aut, czy debiut na rynku smartfonów także będzie sukcesem. Rokowania się średnie.

Aston Martin Aspire to urządzenie, na które skuszą się klienci od zawsze marzący o samochodzie z tym samym logo. Chętni mają do wyboru pięć barw obudowy: czarną, białą, srebrną, złotą i w kolorze różowego złota. Ceny urządzeń mieszczą się w przedziale 1,3-1,6 tysiąca dolarów.

Logicznie spodziewalibyśmy się więc fantastycznych parametrów smartfona. Tymczasem specyfikacja Aspire zaskakuje nie olśniewa: 3,2-calowy wyświetlacz HVGA, procesor jednordzeniowy 800 MHz, 256 MB RAM, 512 MB pamięci i złącze micro SD.

Aparat fotograficzny smartfona dysponuje matrycą 5 MP, zaś z przodu kamerką do wideorozmów. Aspire dysponuje łącznością 3G, Wi-Fi i GPS. Jeśli chodzi o wersję oprogramowania, tu także brak dobrych wieści: smartfona ma świeżutkiego Androida Gingerbread. Urządzenie ma dwa akumulatory 1,500 mAh.

Coś każe mi przypuszczać, że Bond by się nie skusił. Nawet jeśli nie ograniczałby go kontrakt z Sony.

podobne treści