news

Skyfire, przeglądarka na iPhone z obsługą Flasha już jest i działa

Apple wpuścił do swojego sklepu przeglądarkę internetową Skyfire, która to jest w stanie przekodować szybko Flasha na przyjazny iOS-owi kod HTML5. Niektórzy na pewno ucieszą się z możliwości obejrzenia Redtube’a na ekranie iPhone’a.

Kosztująca 3 dolary aplikacja robi dokładnie to, co ma napisane w opisie: po wejściu na stronę z elementami napisanymi we Flashu wysyła je do własnego serwera, tam zamienia na obsługiwany przez iPhone’a standard HTML5 i następnie odsyła z powrotem na ekran telefonu. Podmienione w ten sposób filmy wyglądają bardzo dobrze. Na tym niestety kończy się zabawa przeglądarki Skyfire z Flashem. Magii Skyfire nie wystarczy do obsłużenia całych stron, gier oraz innych aplikacji napisanych we Flashu.

Macie chwilę, by się zastanowić nad jego ściągnięciem. Aplikacja kosztuje tylko trzy dolary i jest chwilowo niedostępna z powodu „entuzjazmu, z jakim została przyjęta”, czyli przeciążenia serwerów.

Skyfire jest świetnym sposobem na swobodne oglądanie między innymi pornosów na iPhonie. Innym wyjściem jest po prostu kupienie telefonu z Androidem. [iTunes]

podobne treści

 • sdfsdf

  Jobs się zgasił, bo upiera się że flash jest nie potrzebny a tu ludzie jak tylko zobaczyli, że jest jakiś sposób na to żeby na iPhonie oglądać flash to przeciążyli serwery. :) A tak swoją drogą skoro tak im flash potrzebny to po co kupują zabawki Apple?

 • wrettttt

  T.R.A.G.E.D.I.A!

 • fakms

  Po co ta informacja. Program nie działa na terenie Polski :P Ich serwery konwertujące są wyłączone dla Polaków :P

 • szubik.milvo

  no nie działa :) faktycznie śni mi się, że mi skyfire na ipodzie działa

 • fakms

  Bo masz konto iTunes zarejestrowane nie na Polskę ćwoku. W Polskim iTunes program jest nawet niedostępny, bo po co jak legalnie polacy nie mogą z programu korzystać a i tak zarejestrowany program odmówił by dostępu do serwerów, bo daje dostęp wszystkim krajom poza Polską. Albo mieszkasz poza Polską albo masz lewe konto zarejestrowane w kraju poza Polską.
  Naucz się czytać ze zrozumieniem ćwoku a potem się odzywaj. Cwaniaku ja też mogę założyć fałszywe konto z miejescem zamieszkania Berlin i będę mógł kupić program i będzie mi działać ale jak wiesz wg. prawa to jest nielegalne :P

 • dsdsd

  Program działa dość powolnie-ale fakt-działa:) Ps. jestem z Polski:)