news

Skromny powrót Nokii

Od dziś konsorcjum HMD Global Oy może posługiwać się marką Nokia do produkcji i sprzedaży własnych urządzeń mobilnych. I właśnie dziś ruszyła nowa podstrona w witrynie Nokii, na której zapowiedziano rychłe pojawienie się informacji o nowych smartphone’ach z Androidem.

Nowy właściciel wystartował dość skromnie, publikując właściwie jedynie krótką informacje na stronie, na której już w niedalekiej przyszłości mają pojawić się informacje o nowych smartphone’ach sygnowanych logiem Nokia.

„Elegancka prostota. Pewność i zaufanie. Trwała jakość. Otwieramy nowe, ekscytujące możliwości milionom ludzi. A dopiero się rozkręcamy, wraz z nowymi smartphone’ami, które pojawią się w 2017 roku.”

I to już niebawem, ponieważ spodziewamy się zobaczyć pierwsze nowe urządzenia Nokii produkowane przez HMD Global Oy już w pierwszej połowie przyszłego roku. Pozostaje czekać cierpliwie i ewentualnie zapisać się na newsletter znajdujący się na wyżej wspomnianej stronie, lub śledzić nową odsłonę Nokia Mobile na Facebooku.

Zdjęcie: Flickr/Erkka P.

podobne treści