news

Skromna przyczepa mieszkaniem serialowego następcy Charliego „Śmierć szarym komórkom” Sheena

Do obecnych osiągnięć aktora i niegdyś modela Ashtona Kutchera – bycia drugim mężem Demi Moore i zagrania w „Stery, gdzie jest moja bryka” doliczyć można kolejne dwa: zostanie serialowym następcą kokainisty Charliego Sheena i mieszkanie w tym gigantycznym luksusowym apartamentowcu-przyczepie kempingowej.

Kutcher dostanie niecały milion dolarów za każdy odcinek serialu „Dwóch i pół”, z którego to Sheen wyleciał po nagłośnieniu przed media sposobu, w jaki lubi spędzać wolny czas. Jego następcy przyjdzie mieszkać w ważącej 30 ton przyczepie kempingowej, która z przyczepami zabieranymi nad morze zamiast namiotu ma wspólną tylko nazwę.

Widoczny na zdjęciach kolos został wyprodukowany przez Roba Andersona z Anderson Mobile Estates, który za swoje cacko inkasuje od aktorów takich jak Will Smith, Vin Diesel czy Mariah Carey około dziewięciu tysięcy dolarów tygodniowo. We wnętrzu przyczepy znajduje się: siedem plazm 3D, dwie łazienki, telewizja satelitarna, system ochrony oraz meble. To wszystko mieści się na powierzchni 102 metrów kwadratowych.

Za około 100 tysięcy złotych miesięcznie (!) Ashton będzie mógł kontrolować swój tymczasowy dom za pomocą ekranów dotykowych. Autor przyczepy-transformersa z wysuwanym piętrem już pracuje nad kolejną wersją swojego pałacu na kółkach, który będzie oferować swoim mieszkańcom jeszcze jedno piętro.

[Anderson Mobile Estates, Daily Mail]

podobne treści

 • marriush

  ale o so chodzi… ze Ashton, ze 30 milionow, ze przyczepa nad moze

 • Anonim

  ”(…)Dom mieszkalny niewielki, lecz zewsząd chędogi,
  I stodołę miał wielką, i przy niej trzy stogi
  Użątku, co pod strzechą zmieścić się nie może;
  Widać, że okolica obfita we zboże,…”