news

Składany smartphone Samsunga na nowym nagraniu?

Samsung Unpacked już za niecałe trzy tygodnie, ale już teraz wiemy coraz więcej na temat tego, co Koreańczycy będą chcieli podczas niej pokazać. Wideo, które prawdopodobnie miało być częścią prezentacji, już teraz krąży po sieci. Co ciekawe, widać na nim składanego smartphone’a Samsunga.

Dzięki obfitym przeciekom dotyczącym Samsunga Galaxy S10, zdążyliśmy już przed premierą się z nim dość dobrze zapoznać. Wiemy więc, że Galaxy S10 otrzyma przebudowany aparat, czytnik linii papilarnych wbudowany w ekran oraz nowy wyświetlacz Infinity-O z otworem na przednią kamerę.

Ale to nie wszystko, co czeka w stajni Samsunga. Po tym, jak pojawiły się rendery z Galaxy S10, do sieci trafiło nagranie, które najprawdopodobniej miało zostać pokazane podczas zbliżającego się Samsung Unpacked. W 24 sekundzie widać na nim składanego smartphone’a bardzo podobnego do prototypu pokazanego przez firmę w listopadzie.

Czy jest to składany Samsung Galaxy F, który według plotek ma trafić do sprzedaży w marcu? Nie jest to wykluczone, ale całe nagranie, to wizja przyszłości urządzeń mobilnych Samsunga, więc przedstawione na nim urządzenie nie musi być tym, jakie ostatecznie trafi do sklepów. Pozostaje nam więc uzbroić się w cierpliwość w oczekiwaniu na premierę.

podobne treści