portale społecznościowe

Sieć społecznościowa dla zwierzaków i ich właścicieli

Działa już beta strony MatchPuppy służącej do ułatwiania poznawania nowych znajomych… pieskom. Ta wiadomość większość czworonogów zupełnie nie obchodzi, ale może wpłynąć na ich życie. Jak?

Nowy serwis społecznościowy (tudzież stadny) na razie służy tylko mieszkańcom Nowego Jorku. Umożliwia stworzenie profilu pupila, opisanie jego temperamentu oraz upodobań. Potem wpisujemy ulubione miejsca spacerów z psem, a strona na podstawie podanej lokalizacji zasugeruje wyposażonych w ogon towarzyszy zabawy. Spokojnie, do serwisu wprowadzili ich właściciele, którzy muszą być równie samotnymi i zwariowanymi na punkcie zwierząt ludźmi, co my.

Potem następuje spotkanie, podczas którego psy polubią się albo nie, a właściciele będą mieli wiele tematów do rozmów. I kto wie, być może nie skończy się na psiej przyjaźni – i o to właśnie od początku chodziło.

Skorzystalibyście z podobnej usługi, gdyby była dostępna w waszym mieście? Czy z ludźmi, którzy i tak spacerują po najbliższym parku, wcale nie trzeba się umawiać w sieci? [MatchPuppy, Slate]

podobne treści