wtfwynalazki

Shoulder Canon wyznaczy twoją prywatną przestrzeń

Jeżeli wydawało się wam, że Predator nosił Shoulder Canona po to, by strzelać do Obcych, jesteście w błędzie. Najwyraźniej robił to by zadbać o swoją przestrzeń osobistą. Przynajmniej jeśli w chwilach wolnych od polowań, jego Shoulder Canon działał tak jak wynalazek Zaca Onga.

W kategorii niedorzecznych wynalazków laserowy pas ostrzegający przed naruszeniem przestrzeni prywatnej zajmuje zaszczytne, wysokie miejsce. Jak na mnie jest to chyba nawet podium. Na lewym ramieniu osoby ubranej w to coś, znajduje się laser, który może kręcić się dookoła wyznaczając swoim światłem strefę, której nikt nie powinien przekraczać. Jeśli jednak tak się stanie, czujniki podczerwieni zlokalizowane na klatce piersiowej użytkownika, włączą ostrzegawcze diody LED, laser na ramieniu zacznie kręcić się w losowy sposób a intruz niechybnie dostrzeże, że jest niemile widziany.

Poza świeceniem, urządzenie nie robi niczego pożytecznego. Nie żeby błyskanie w losowy sposób było pożyteczne. Nie powstrzyma napastnika, ostrzeże go tylko przed naruszeniem prywatnej przestrzeni Predatora.

[Zac Creation via PSFK]

podobne treści