grynews

Setki zombie i ty…

Gra Dead Rising 2 w wersji na PC zostanie w kraju wydana w podwójnej wersji językowej – polskiej, kinowej (polskie napisy, angielskie dialogi) lub pełnej angielskiej.  Sequel gry, w której gracze walczyli o przetrwanie w miasteczku opanowanym przez zombie, pojawi się w Europie 1 października zarówno na komputery PC, jak i na konsole Xbox 360 oraz PlayStation 3.

 
Seria Dead Rising doczekała się uznania, dzięki interesującemu systemowi walki, który umożliwia graczom wykorzystanie w grze przedmiotów codziennego życia do walki z hordami żywych trupów. Dead Rising 2 umożliwi jeszcze więcej, dzięki wprowadzeniu kombinacji broni! Użyj inwencji Chucka Greene’a, weź dwa przedmioty, złącz je za pomocą taśmy i voila, niewinny pistolet na wodę plus kanister benzyny stają się śmiertelnie niebezpiecznym miotaczem ognia! 

Kombinacja i tworzenie nowych broni nie tylko poskutkuje bardziej widowiskową metodą eksterminacji nieumarłych, ale też nagrodzi Graczy tzw. Punktami Prestiżu. Zebranie wystarczającej liczby PP umożliwi awans Chucka i nowe benefity.

 
Akcja Dead Rising 2 rozgrywa się kilka lat po wydarzeniach w centrum handlowym Willametter, gdy okazało się, że próby zahamowania wirusa zombie spełzły na niczym i epidemia zaczyna grozić całej Ameryce. Wydarzenia zaskakują naszego bohatera gry w hazardowym zagłębiu Fortune City, gdzie musi odkryć tajemnicę bronioną przez setki tysięcy żywych trupów…  

podobne treści

  • Marcin Molczyk

    to będzie mocny tytuł

  • Aneta Studnicka

    czy to jest druga część tej gry z czasów Olesińskiej?

  • Marcin Molczyk

    tak