film

Seth MacFarlane na Dzikim Zachodzie

Universal upubliczniło zwiastun nadchodzącego filmu Setha MacFarlane’a, Dziki zachód dla opornych. W filmie nie brakuje gwiazd światowego formatu, co widać na załączonym zwiastunie:

 

Seth MacFarlane gra w filmie przeciętnego farmera, który musi stanąć na głowie, gdy pewien bandyta pojawia się na terytorium miasteczka, powodując poważne kłopoty. Na całe szczęście, do miasteczka przyjechała również tajemnicza kobieta, która nauczy farmera, jak strzelać celnie i skutecznie.

Seth MacFarlane gra główną rolę, reżyseruje i napisał scenariusz dziko-zachodniej komedii, w której obok twórcy Teda zobaczymy między innymi Charlize Theron (Monster, Prometeusz), Liama Neesona (Lista Schindlera, Uprowadzona), Neila Patricka Harrisa (serial Jak poznałem waszą matkę, O dwóch takich, co poszli w miasto), Giovanni Ribisi (Szeregowiec Ryan, Gangster Squad. Pogromcy mafii), Sarę Silverman (Szkoła rocka, Ewolucja) i Amandę Seyfried (Wyścig z czasem, Listy do Julii). Polska premiera odbędzie się 30 maja tego roku.

podobne treści