fotoportale społecznościowe

Serwis sprzedający zdjęcia na Oś Czasu umożliwi stworzenie sztampowego profilu

Timeline Images sprzedaje zdjęcia – gotowce, tylko nie do ilustracji artykułów, stron internetowych czy wpisów na blogu. To specjalny stock ze zdjęciami na Facebooka, a dokładniej na Timeline właśnie, czyli Oś Czasu.

Idea tego biznesu jest co najmniej dziwna. Przeciętny użytkownik dysponuje setkami zdjęć, które mogą się znaleźć na serwisie społecznościowym. Co więcej, profile na takich stronach mają służyć „dzieleniu” się tym, co u nas słychać. Nawet ktoś, kto ma bardzo, bardzo nudne życie, z pewnością wygrzebie w archiwum choć jedno zdjęcie nadające się na „tło” profilu. Nada się nawet fotka z tego weekendu na Mazurach, gdy cały czas padało. Przynajmniej wydamy się mroczni i melancholijni.

A jednak na wypadek, gdyby było inaczej, można sięgnąć na Timeline Images, wybrać kategorię i poszukać fotografii w wybranej kategorii, przez którą można się „wyrazić”. Inna możliwość to wybrać motyw, który innym podobał się najbardziej. Wygląda bowiem na to, że potencjalni klienci tego serwisu bardzo liczą się z tym, co podoba się innym.

Ściągnięcie zdjęcia kosztuje dolara. [Timeline Images, PetaPixel]

podobne treści