film

Sekstaśma Jasona Segela i Cameron Diaz z nowym zwiastunem

Sony Pictures opublikowało zwiastun nadchodzącej komedii, w której Cameron Diaz i Jason Segel muszą walczyć z technologią i pozbyć się swojej Sekstaśmy, którą nakręcili w celu rozbudzenia zatraconego ognia w małżeństwie. Reklama do zobaczenia poniżej:

 

Kiedy pierwszy raz byli razem, Jay (Segel) i Annie (Diaz) poczuli romantyczną więź. Teraz, dziesięć lat i dwójkę dzieci później ogień zdecydowanie przygasł. Aby przywrócić utracony żar, para decyduje się nagrać sekstaśmę. Z początku wydaje im się to świetnym pomysłem, do momentu, w którym ich prywatne wideo przestaje być prywatnym. Walczą z czasem, by nikt nie odtworzył ich filmu.

W Sekstaśmie występują Cameron Diaz (Aniołki Charliego, Gangi Nowego Jorku), Jason Segel (Stary, kocham cię, serial Jak poznałem waszą matkę), Rob Corddry (Jutro będzie futro, Wiecznie żywy), Jack Black (Szkoła rocka, Jaja w tropikach) i Rob Lowe (Wielki Liberace, serial Parks & Recreation). Reżyserem jest Jake Kasdan (Zła kobieta), a polska premiera filmu zapowiedziana jest na 1 sierpnia.

podobne treści